Adekvátní pomoc poskytne zazimovač bazénu

Bazén je perfektním místem pro osvěžení, potenciální plavání, a především užití si vodních radovánek. Především v tropických dnech je velmi ocenitelnou záležitostí. Poskytne však i dostatečnou zábavu pro děti. Během koupací sezóny je důležitá pravidelná péče a údržba čisté bazénové vody. V tomto směru se nabízí řada osvědčených a účinných přípravků, které splní účel a ještě ušetří i váš čas. Však jen čistá a hygienicky nezávadná bazénová voda je zárukou kvalitního koupání či osvěžení.
 
zastřešení bazému

Avšak bazén potřebuje správnou péči nejen během letního období, kdy je nejvíce zatížen. Nezbytné je taktéž připravit bazén na zimu, na jeho zasloužený odpočinek. Mějte na paměti, čím lepší péče v rámci zazimování, tím méně práce budete mít na jaře s přípravou na novou koupací sezónu. Ušetříte si tak čas i nejen fyzickou námahu.
 
Jak připravit bazén na zimu?
 
Nejdříve je nutné vypustit vodu až pod skimmer. Poté prohlédnout fólii, zda není někde protržená či děravá. Potenciální trhliny nebo díry stačí zalepit soupravou určenou na opravu fólie. Pak je zapotřebí odmontovat veškeré odpojitelné hadice a uložit je na suché místo. Do vody, která zůstala po částečném vypuštění, postačí přidat správně zvolený přípravek, tj. zazimovač bazénu.
 
Přes zimní období se váš bazén rozhodně neobejde bez tohoto účinného přípravku. Ze širokého sortimentu, si lze zvolit zazimovač bazénu, který vám prokáže výtečnou službu.
 
bazének

ebook-hvezdne-bricho-za-6-tydnu-728x90-1495697956-1496178148-1500994616.jpg

Přípravky pro zazimování bazénu

Pokud se rozhodnete nechat váš bazén přes zimní období naplněný vodou, je nezbytné použít přípravky, které udrží bazénovou vodu v dostatečné kvalitě i v průběhu zimního odpočinku bazénu. Vhodně zvolené produkty zajistí ve vodě stabilitu a stálost po celou zimu. Vždy je nutné se držet pokyny výrobce ohledně dávkování. Je nutné přípravky však naředit větším množstvím pitné či bazénové vody a aplikovat na více míst v bazénu. Tímto získáte optimální rozmístění po celém objemu bazénu.
Pozor však na jednu zásadní věc! Nejedná se o nemrznoucí produkt, tj. po aplikaci přípravku je urgentní zazimovat bazén dle pokynů dodavatele technologie.

Adekvátní pomoc poskytne zazimovač bazénu
Ohodnoťte příspěvek